Co nabízíme

Co nabízíme? Těžká věc. Začněme z druhého konce. Takže. Určitě víme, co nenabízíme. Nenabízíme rychlořešení potíží. (Víme, že tak to nefunguje.) Nenabízíme zaručené rady a recepty (To prostě neumíme.), Nenabízíme napravování koní. (Máme k tomu svůj důvod…..  ) Víme, že předchozí věty zněli trošku odmítavě, ale opak je pravdou. Jen už asi víme co ano a co ne. Vždy nás překvapí (mile), když se objeví někdo, kdo tuší ......  a chce se s námi potkat a pracovat.

Nejsme bručouni (jenom občas),  máme rádi (nejen) naše koně,  máme rádi když je mezi námi ticho,  máme rádi když toto někoho zajímá a  můžeme se  podělit 

TÁÁKŽE.  CO NABÍZÍME.

 1)

Nabízíme ustájení Vašeho koně s podmínkou, že bude včleněn do stáda, proto upřednostňujeme dlouhodobé ustájení. Je to z toho důvodu, že psychicky a emočně je dobré, pokud kůň patří dlouhodobě k jednomu společenství.

Nabízíme klidné místo pro Vaší společnou práci. Místo, kde jste vlídně přijímáni, nejste kritizováni ani pozorováni a nemusíte se stresovat, zda Vás někdo pomluví či ne.

Nabízíme osvětlenou jízdárnu 23 x 63 m, osvětlenou kruhovku 17m a samozřejmě box 3x4m pokud bude třeba.

Samozřejmě Vašeho koně nakrmíme, seno a sláma je v ceně. V zimě dostávají všichni koníci něco do kyblíku. Pokud to necháte na nás je to také v ceně.

POUZE VETERINÁŘ A PODKOVÁŘ JE V REŽII MAJITELE!!!

CENU ZA TOTO VŠECHNO DOMLOUVÁME INDIVIDUÁLNĚ.

 

2)

Když jsme zaslechli rozhovor malé holčičky a maminky, kdy holčička začala otázkou, co papá koníček?,   a poté následovalo a proč? a proč? a proč?  dokud nebyla již zoufalými rodiči odehnána a umlčena zmrzlinou, řekli jsme si, sakra...... , to je svízelné, trošku pomůžeme.

Nabízíme tedy svezení Vašich ratolestí na na našich dvou koních:

DANTES: FJORDSKÝ KŮŇ - pro větší a těžší jezdce.

                                                                      

CIPÍSEK: PONÍČEK - Pro malinkaté jezdce.

                                                                     

Co Vás tedy čeká? Přijedete. My půjdeme s jezdcem nebo jezdkyní pro koníka, kterého společně přivedeme, vyčistíme, nasedláme a nauzdíme. Jezdec dostane přilbu a vyrazíme buď na procházku nebo trénovat.                                                                          Maminky, tatínkové, babičky, děděčkové, tetičky..... mohou jít s námi a fotit, natáčet nebo se jenom hezky projít nebo prostě odjet a za hodinu si svého jezdce vyzvednout.

Samozřejmě jezdci, kteří se chtějí naučit jezdit a ovládat svého koně a sami sebe na koni, mohou docházet nebo dojíždět pravidelně a my se jim budeme věnovat s co největší pozorností. Naučíme se pečovat o koně, sedlat, uzdit a samozřejmě budeme společně objevovat krásu a překonávat nástrahy, ježdění na koni.

CENA ZA TOTO VŠECHNO JE 300,- / CCA. HODINA .

 

3)

Znáte to. Někdy přijde moment kdy stojíte u svého koně a říkáte si koni já fakt nevím. Do toho se přidává pocit marnosti, beznaděje, neukojené ambice, vztek (ani nevíte na koho nebo na co)  a  třeba i trošku strachu. Tak. A nedorozumění je na světě. Kůň neví proč a vy nevíte jak. 

Když se rozhodnete zeptat a třeba něco zkusit, poradit se, řeknete si víc hlav víc ví a napíšete nebo zavoláte asi Vás má odpověď moc neuspokojí. Většinou nejspíše řeknu " nevím jak to dopadne, ale pokusím se". Pokud se i přesto rozhodnete a řeknete si uvidíme, zkusím to s ním, tak udělám pro Vašeho koně a pro Vás co budu moci. Někdy s Vámi strávím času více a někdy méně.

CENA ZA TOTO JE 300,- / CCA. HODINA   

 

 

webdesign by Lewest.cz